Grad:
Komiža
Godina:
19
Rast:
150
Težina:
69
Nati:
Latvian
Bust:
Small
Najava:
Pozdrav, gospodo od [DOMAĆINA]! Moje ime je Alla Tako sam uzbuđen što ću ovdje napraviti profil. Reći ću vam nešto o sebi. Prvo, veliki sam zagovornik življenja punim plućima i prihvaćanja novih iskustava. Kad ne radim kao grafički dizajner, naći ćete me kako putujem svijetom i isprobavam nove kuhinje. Zapravo, do sada sam putovao u 15 zemalja i raste! Drugo, vjerujem u postupanje prema drugima s ljubaznošću i poštovanjem. Prijatelji me opisuju kao lojalnu, poštenu i suosjećajnu osobu koja mi je važna u svakoj vezi. Što se hobija tiče, volim provoditi vrijeme vani planinareći, kampirajući ili samo dugo šetajući prirodom. Biti aktivan važno mi je i psihički i fizički, ali to ne znači da ne uživam u dobroj Netflix binge sesiji s vremena na vrijeme. Što se tiče onoga što tražim od partnera, iskrenost i jasna komunikacija su vitalni. Netko tko dijeli slične interese kao ja ili je barem spreman isprobati nove stvari, bio bi sjajan. I naravno, imati dobar smisao za humor uvijek je privlačno! Ako ste zainteresirani da me bolje upoznate, ne ustručavajte se poslati mi poruku. Popričajmo uz kavu ili čak isplanirajmo avanturu zajedno!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Alla  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 524
Pošalji SMS