Grad:
Beli Manastir
Godina:
45
Rast:
177
Težina:
73
Nati:
Ukrainian
Bust:
Like melons
Najava:
Bok dečki! Moje ime je Arabella Uzbuđen sam što sam danas ovdje da vam kažem nešto o sebi! Ja sam 45-godišnja djevojčica koja je puna života, strasti i uzbuđenja. Uvijek sam bio spreman riskirati i prihvatiti nove izazove koji mi se nađu na putu. Bilo da se radi o putovanju na novo odredište ili isprobavanju avanturističke aktivnosti poput bungee jumpinga ili skakanja s padobranom, uvijek sam spreman za sve što će unijeti uzbuđenje i zabavu u moj život. Kada je riječ o mojoj osobnosti, ljudi me često opisuju kao dobrodušnu, toplu i prijateljski raspoloženu osobu. Volim upoznavati nove ljude iz različitih kultura i podrijetla. Vjerujem da svi možemo učiti iz iskustava jedni drugih. Iako se u početku mogu činiti sramežljivim, kad me bolje upoznate, otkrit ćete moj duhovit smisao za humor i slobodoumnu prirodu. Što se tiče mojih interesa, imam duboku strast prema književnosti. Čitanje knjiga oduvijek mi je bila jedna od najdražih izvanškolskih aktivnosti. Kada ne uživam u romanu ili klasičnom književnom djelu, možete me uhvatiti kako na vijestima učim o povijesti ili politici. Drugi važan aspekt mog života je fitness. Vježbanje me drži prizemljenom; daje mi odušak za upravljanje stresom i omogućuje mi održavanje izvrsne tjelesne forme. Tražim nekoga tko dijeli slične interese u istraživanju novih avantura, a istovremeno može voditi duboke razgovore o temama koje potiču na razmišljanje kao što su aktualni događaji ili društveni problemi. Ako ste tip koji cijeni poštovanje, iskrenost i ima dobre manire sa ženama, slobodno me kontaktirajte!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Arabella  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 588
Pošalji SMS